První výsledek zápasu
vs

Skotsko vs. Maďarsko Předpověď na 23. června 2024

Informace o zápase

V posledním zápase ve skupině na mistrovství Evropy ve fotbale mužů 2024 v Německu se proti sobě postaví Skotsko a Maďarsko, přičemž vítězství je dobré pro oba týmy. Z tohoto důvodu maďarské sázkové kanceláře vypisují na vítězství obou stejný nebo blízký kurz. Třetí kolo skupiny A se odehraje v neděli 23. června od 21:00 místního času v MHPAreně ve Stuttgartu.

Statistiky utkání

Maďarsko utrpělo druhou porážku v řadě, když prohrálo 0:2 s Němci, zatímco tým Steva Clarkea zachránil bod proti silnému týmu Švýcarska poté, co utrpěl drtivou porážku s domácím týmem. Maďarsko, které se může dostat pouze na třetí místo tabulky, může zjistit, že ani vítězství mu k postupu do dalšího kola nestačí.

Současná forma Skotska

Skotsko předvedlo proti Švýcarsku mnohem lepší výkon než v úvodním utkání, ale dokázalo si z něj odvézt pouze dílčí výhru. Steve Clarke si je vědom, že mu stačí pouze vítězství nad Maďarskem, ale byl zjevně spokojený s bodem, který jeho tým získal a udržel si tak naději na postup do dalšího kola. V posledních třech zápasech Skotska skórovaly oba týmy. V posledních šesti zápasech utrpěla " The Tartan Army" tři porážky.

Současná forma Maďarska

Maďarsko se snažilo, ale převaha domácích v závěrečné třetině se ukázala jako rozhodující. Skóre otevřel ve 22. minutě jeden z hlavních tahounů dosavadního průběhu soutěže Jamal Musiala a ve druhém poločase zdvojnásobil vedení İlkay Gündoğan. Pokud chce tým Marca Rossiho v Německu postoupit dál, musí porazit Skotsko a doufat, že jeho vítězství bude stačit na umístění mezi nejlepšími třemi týmy. K tomu budou muset hráči jako Dominik Szoboszlai zintenzivnit své výkony.

Maďarsko prohrálo pouze šest posledních zápasů bez vstřeleného gólu. V předchozích šesti zápasech "Magyars" vyhráli tři z nich. Ve třech z posledních čtyř zápasů vstřelilo Maďarsko více než 2,5 gólu.

Vzájemné zápasy

Tyto dva národy, které mají na kontě po jednom vítězství a jedné porážce, nerozděluje nic v jejich vzájemné bilanci. V posledním vzájemném střetnutí v roce 2018 však Skotsko zvítězilo 1:0.

Analýza zápasu

Oba týmy zoufale potřebují zvítězit. Bohužel je možné, že ani jeden z nich svého cíle nedosáhne. Zápas přímo křičí remízou. Obrana Skotska je pochybná a chybí mu spolehlivý útočník. Stejně jako Maďaři však v sobě mají dost sil na to, aby dosáhli svých cílů.

S kurzem 4.55 na Coolbet, doporučujeme sázet na Výsledek zápasu a Oba týmy skórují - Remíza a Ano.